Аналітичний звіт Binance за жовтень 2023: позитивні зміни на крипторинку

09.11.2023

Binance — провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури опублікувала щомісячний аналітичний звіт ринку криптовалют за жовтень 2023 року, у якому надає глибинний аналіз стану сектору.

За останній місяць спостерігалось значне зростання капіталізації крипторинку на 19%, що ставить жовтень на друге місце серед найбільших місячних злетів у поточному році. Позитивні зміни були викликані схваленням запровадження спотових біткойн-ETF, а також значним закриттям коротких позицій на тлі різких цінових коливань. Важливу роль у формуванні оптимістичного настрою відіграло рішення суду в США щодо справи Grayscale та попереднє затвердження спотового біткойн-ETF від Blackrock, що сприяло стрімкому підйому біткоїна до позначки в $35,000.

Кожна монета з ТОП-10 завершила жовтень з позитивною динамікою. Особливо виділились SOL і LINK, які продемонстрували місячне зростання на 78% та 45% відповідно. Solana, завдяки своїм потужним показникам, не тільки нівелювала збитки, спричинені банкрутством FTX, але й повернулася до рівнів цін листопада 2022 року. Це відновлення довіри підкріплюється значним зростанням двох основних протоколів стейкінгу Solana — Marinade Finance та Jito, при цьому Marinade зросла на 130%, а Jito — на 200% за місячний обсяг заблокованих активів (TVL). Тим часом, стрибок ціни LINK схоже, безпосередньо пов’язаний із корейськими біржами Bithump та Upbit, які спільно накопичили 945 тисяч LINK у період зростання ціни монети. Ці фактори, нарівні із нещодавньою заявою про запуск Staking 2.0, зробили вагомий внесок у лідируючі позиції LINK.

У той же час, крипторинок став свідком запуску основної мережі Scroll після двох років розробки, що знаменує початок нової ери для zkEVM екосистеми. Scroll, залучивши $26,6 млн. TVL і 43 тисячі користувачів, обіцяє стати потужним гравцем на ринку L2 рішень.

Uniswap Lab, що нещодавно ввела плату за інтерфейс, зібрала понад $647 тисяч, підкреслюючи свою стабільну позицію як провідна децентралізована біржа за обсягом торгівлі.

MakerDAO, у свою чергу, встановив нові рекорди доходів, які сягнули майже $200 млн. за рік. Стратегічне рішення інкорпорувати реальні активи в якості застави для DAI, збільшило їх річний дохід на 455% і нині складає дві третини від загального річного доходу протоколу, що свідчить про зростаючу значимість RWA для фінансової стійкості.

Повний звіт можна переглянути за наступним посиланням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *