Чому варто придбати та використовувати іонізатори повітря восени?

01.10.2022

Незважаючи на те, що осінь – це чи не найчарівніша пора року, разом з тим – вона ще й одна з найбільш стресових для організму.

Восени знижується якість повітря, особливо у великих містах, опір організму атакам вірусів і бактерій, підвищується вологість, що досить часто веде до появи плісняви, а неприємні запахи з вулиць великих міст, що частково поглиналися деревами та кущами тепер відчутні значно сильніше.

Чудовим засобом боротьби зі всіма цими неприємностями стане наш іонізатор UFO ACC-101. Він оснащений багаторівневими системами фільтрації, які дозволяють знищувати шкідливі бактерії, мікроорганізми та частинки пилу або диму.

фільтр грубого очищення — затримує відносно великі частки — пилу, шерсть тварин та ін.;
фільтр попереднього очищення – затримує пил;
фільтр «HEPA» — ефективністю 99,97% затримує дрібні частинки до 0,3 мікрона (1/300 діаметра людського волосся) ефективно відфільтровує алергени — квітковий пилок, дрібний пил,мікроорганізми, пилових кліщів;
вугільний фільтр – затримує молекули шкідливих газів, таких як формальдегіди, аміак.Нейтралізує неприємні запахи, тютюновий дим;
фільтр TIO2 — у комплексі з УФ-фільтром працює фільтр із оксиду титану. Під впливом УФ променів оксиді титану проходить фотокаталітична оксидація — на поверхні фільтра формуються гідроксил-радикали, що знищують шкідливі органічні сполуки,бактерії, віруси та інші мікроорганізми. (Миття миючим засобом, заміни не потребує );
УФ-фільтр –стерилізація повітря за допомогою ультрафіолетових променів довжиною хвилі 253,7 нм. Ці промені руйнують структуру ДНК бактерій, вірусів, грибків які у повітрі. Одночасно УФ-фільтр перешкоджає розмноженню бактерій у сусідньому НЕРА-фільтрі. Цей фільтр не потребує догляду, ресурс роботи 8000 годин.

Придбати пристрій можна в нашому фірмовому інтернет-магазині — https://ufoshop.net.ua з безкоштовною доставкою по всій країні та додатковою знижкою у випадку оплати карткою.

Більше новин від UFOhttps://www.facebook.com/ufocompany та https://www.instagram.com/ufo_ukraine.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *