ІЧ обігрівачі UFO – вибір українських військових

04.10.2022

Хочемо поділитися з вами відгуком ще однієї когорти користувачів наших ІЧ-обігрівачів, а саме представників українських збройних сил.

Хлопці на передовій гідно оцінили можливості цих рішень, підкресливши їх переваги у швидкості нагрівання (нагадаємо — це всього лиш 30 секунд), а також можливість зонального прогріву. Останнє — дуже класна особливість, адже дозволяє передусім нагрівати саме ту частину приміщення, де наразі знаходяться люди, і лиш потім прогрівати його повністю. В поєднанні з вмонтованим термостатом, відзначена особливість обігрівачів позитивно «відбивається» на економії електроенергії, а крім того, дозволяє налаштувати максимально комфортну температуру.  Також варто відзначити, що наші обігрівачі не спалюють кисень, а тому у користувачів поряд відсутнє будь-яке відчуття сухого повітря. Ну й, крім того — обігрівачі UFO — це ще й комфортно. Адже хто сказав, що війна — це виключно гуркіт і багнюка. 

Ознайомитися з асортиментом ІЧ-обігрівачів UFO ви можете в нашому фірмовому магазині — https://ufoshop.net.ua. Увага – доступна безкоштовна доставка по всій країні, а у випадку онлайн-розрахунку надається також 5% знижка.

Більше новин від UFOhttps://www.facebook.com/ufocompany та https://www.instagram.com/ufo_ukraine.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *