Ракетні атаки РФ «женуть» малий бізнес у «хмару»

29.12.2022

Лише за листопад місяць за даними оператора GigaCloud в «хмару» мігрувало на 25% більше українських компаній, ніж у вересні.

Загалом же цей показник вже вдвоє перевищив дані після 24 лютого.

Причина такої стрімкої «міграції» – ракетні обстріли української інфраструктури з боку російської окупаційної армії.

Спеціалісти GigaCloud кажуть про три сплески «переїздів у хмару», що відбувались відразу після масованих ракетних обстрілів та тривалих відключень електроенергії. Зокрема у жовтні та листопаді в «хмару» переходив саме малий бізнес. До речі, на початку військових дій така «міграція» спостерігалась переважно за великим та середнім бізнесом.

Крім того, GigaCloud відмічає збільшення попиту на перенесення в хмарні сервіси маршрутизаторів — VPN-серверів, зокрема компаній, котрі перенесли свою ІТ-інфраструктуру  за кордон.

На цей час найбільше всього заявок на перехід в хмарні сервіси залишають дрібний бізнес, освітні та медичні заклади, фінансові організації, а також консалтингові та юридичні фірми.

Зі слів керівника департаменту SMB продажів GigaCloud, Любомира Дорошенка, зараз спостерігається ситуація, коли навіть найбільші скептики серед малого бізнесу дивляться в бік досвіду великого та переходять в хмарні технології, щоб не втрачати прибуток, а продовжувати бізнес-процеси компанії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *