Як забезпечити автономну роботу системи безпеки Ajax під час відключення світла

30.12.2022

Через терористичні обстріли української енергетичної інфраструктури, люди змушені жити в умовах постійних відключень електроенергії від кількох годин до кількох діб.

Це впливає на стабільність роботи приладів, у тому числі – систем безпеки. Ajax Systems розповіли, як забезпечити автономну роботу системи Ajax в умовах тривалої відсутності електроенергії.

У разі втрати електричного живлення, Ajax Hub автоматично перейде у режим роботи від вбудованого резервного аккумулятора, а датчики продовжать працювати від вбудованих батарейок. Проте і цього недостатньо, якщо відключення електроенергії триває більше 15 годин. Якщо часті відключення повторюються, Ajax Hub потребує резервного живлення та бекапу інтернет-звʼязку.

Як це зробити — розповідаємо у відео-гайді «Як працює система Ajax під час відключення світла»:

Як налаштувати резервне живлення, коли у хаба зникає мережа;
Які альтернативні пристрої керування потрібно використати, коли немає можливості зняти систему з охорони через застосунок;
Як відключити постійні сповіщення про втрату зв’язку з сервером;
Як правильно обрати альтернативне джерело живлення, щоб збільшити час автономної роботи хаба.

Жодна електроніка не створювалася із розрахунком на багатодобові відключення електроенергії, тим паче — через війну. Проте, оскільки задача нашого продукту – захищати майно, ми із самого початку фокусувалися на автономності систем.

В умовах блекауту ми вже навчилися планувати побут. Але безпеку спланувати непросто. Маємо надію, що поради, викладені у відео, будуть корисними для українців, власників систем Ajax
Богдан Савченко, Head of Technical pre-sale

Якщо ваша система Ajax підключена до пульту моніторингу, зверніться до професіоналів вашої охоронної компанії для налаштування резервного живлення та звʼязку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *